Seher DURU

1995 yılında Denizli’de doğdu. Ortaokulu bitirdiğinde, müzik eğitimi almak istedi. Profesyonel müzik kariyerinin başladığı yer olan Denizli Hakkı Dereköylü Güzel Sanatlar Lisesini kazandı. Burada, özellikle Yan Flüt, orff ve piyano branşlarına kendini yönlendirdi. Lise mezuniyetinden sonra hedefi olan Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği bölümünü kazanarak 2017 yılında başarıyla mezun oldu. Burada birçok Yan Flüt konseri veren Seher DURU, Dr. Muhip Şanal'ın önderliğinde katıldığı şehirlerarası koro festivallerinden de derecelerle döndü. Dokuz Eylül Üniversitesi'nde Doç. Dr. Banu Özevin ve Yrd. Doç. Dr. Sermin Bilen'den 2 yıl süreyle Orff eğitimi aldı. İzmir'de farklı sanat merkezlerinde Piyano ve Yan Flüt eğitmenliği yapan DURU, Eylül 2018 itibarıyla MURAT DURAN MÜZİK MERKEZİ  yan flüt, piyano ve orf eğitmenliğine başladı.


Atilla ABANA

9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bilimleri Bölümünde Lisans, Sosyal Bilimler Enstitüsünde Yüksek Lisans öğrenimi gördü ve Bilim Uzmanı unvanı aldı. Aynı kurumda başladığı Doktora öğrenimini tamamlamadan ayrıldı. ABANA,1990-2003 yılları arasında DEÜ GSF de öğretim görevi, 2006-2008 yılları arasında Ümran Baradan Güzel Sanatlar Lisesi'nde Gitar öğretmenliği yaptı. Yurt içi ve yurt dışında eğitim/öğretim ve performans çalışmalarını sürdürmekte olup ayrıca MURAT DURAN MÜZİK MERKEZİ'NDE Gitar, Piyano, Bas gitar, Davul ve vurmalı çalgılar eğitmenliği yapmaktadır.


Kubilay MUTLU

1999'den itibaren MURAT DURAN MÜZİK MERKEZİ bünyesinde Gitar eğitmeni olarak görev yapan Kubilay MUTLU, Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bilimleri  bölümünde “Kültürel Kimlik Bağlamında Kilâm” isimli çalışmasıyla tamamlamıştır. Yüksek Lisans eğitimini gene aynı üniversitenin Güzel Sanatlar Enstitüsünde “Hemşin Kültürel Kimliğinin Müziksel Dinamikleri” isimli teziyle tamamlayan Kubilay MUTLU, halen D.E.Ü. Güzel Sanatlar Enstitüsünde doktora eğitimini sürdürmektedir. Sokak Sanatçıları Derneği’nin de kurucu üyelerinden olan eğitmenimiz, sanat ve kamusal alanın dinamikleri üzerine çalışmalar yürütmektedir.


Kurslar için ön kayıt formu doldurabilirsiniz !

Ders, gün ve saatleri ile ilgili bilgi için size en kısa sürede döneceğiz.